Duvar Fayans Döşeme

edremitseramikustaları.com.iletişim

Edremit Duvar Fayans Döşeme

Edremit duvar fayans döşeme ustası banyo, mutfak, balkon ve hol gibi yerlerin duvar ve zeminlerine seramik uygulaması yapabilen sertifikalı kişilere denir. Türkiye’de bu alanda iş yapan birçok Edremit duvar fayans döşeme ustası olmasına rağmen sertifikalı ve bu işin eğitimini almış AB standartlarında iş yapabilen Edremit duvar fayans döşeme ustası oldukça azdır. Edremit duvar fayans döşeme uygulamalarını çok sayıda hizmet veren birçok firma bulabilirsiniz. Edremit duvar fayans döşeme uygulamasında öncelik işinizi kime yaptırmaya karar verdikten sonra da işin takibini yapmaktır.

Edremit duvar fayans döşeme uygulanması gereken kurallar vardır. Birinci uygulanması gereken kural Edremit duvar fayans döşeme uygulamasına başlamadan önce duvar ve zemindeki çukurlara ve çatlaklar fayans döşemeye başlamadan evvel spatula ile macun sürülür.  İkinci uyulması gereken unsurda döşeme işlemi yaparken önce duvar fayanslarını halledip daha sonrasında yerin fayanslarını döşemektir. Edremit duvar fayansı döşemenin duvardan daha sonra ise yerden fayans döşemeye başlamasının nedeni ise yerdeki fayansları döşerken duvara döşenmiş olduğu fayanslar çizgilerine denk getirme şansı olmasıdır. İlk olarak yer fayansını döşersek daha sonra Edremit duvar fayansı döşeme esnasında çizgileri yer fayanslarının çizgilerine göre ayarlanması biraz zor olacaktır ve istenmeyen görüntü bozukluklarına yol açacaktır. Edremit duvar fayans döşeme ustaları bu unsurları dikkate alarak duvar fayanslarını döşemeye başlarlar. Uygulama yapılacak yüzeyin düzgün, pürüzsüz kir, yağ, pis ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Daha sonra astar sürülüp uygulama tekniğine uygun döşenir. Edremit duvar fayans döşeme uygulanabilmesi için en önemlisi de yapıştırıcısıdır. Fayansların yapıştırma işlemi yaparken hazır bulunan bir yapıştırıcı madde kullanmanız size yarar sağlayacaktır. Çimento ile yapıştırmayı düşünülüyorsa yapıştırıcı su ile ve çimento ile iyice karıştırdıktan sonra kıvama gelmesi gerekir.

Edremit duvar fayans döşeme uygulaması Türkiye’de en kaliteli duvar fayans firmaları arasında ön planda olan sayılı birkaç fayans firması bulunmaktadır. Son yıllarda çeşitli zenginliği ile beğenmekte zorluk çekeğiniz duvar fayans modelleri arasında en iyi duvar fayans markasında aranan özellik arasındadır. Edremit duvar fayans döşeme ustalarının her işi kendi işi gibi yapması ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmasıdır.

eDREMİT'İN TÜM MAHALLELERİNDE HİZMET VERİYORUZ

"Size en yakın mahalleyi seçerek, hızlı destek alabilirsiniz"

İLETİŞİM

0545 721 37 32

0532 448 36 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir