Balkon Tadilat

edremitseramikustaları.com.iletişim

Edremit Balkon Tadilatı

Edremit balkon tadilatı yalnızca dışarıya açılan kapısı görevi değil aynı zamanda havaları değerlendirmek için uzun saatler geçirebileceğimiz bir dinlenme alanı veya fazladan bir oda işlevi de gören vazgeçilmez yerlerin dekorasyonu yapılmasıdır. Edremit balkon tadilatları balkonun su akıtma gider sistemi ve zemin karoları gözden geçirilmeli, gerekli her yıl düzenli olarak yapılmalıdır. Edremit balkon tadilatında kullanılacak malzemeler her türlü hava koşulunu düşünerek seçilmedir. Özellikle seçilen malzeme çimento esaslı olmalıdır. Çimento esaslı malzemeler her konuda dayanıklıdır. Suya karşı güneş ışınlarına karşı en dayanıklı malzeme çimento içeren yapı kimyasaldır.  Edremit balkon tadilatında bir takım farklı malzemeler kullanılarak evin içinde dahil edilmektedir.

Edremit balkon tadilatı iki çeşit çalışma yapılmaktadır. Balkon ya odaya dahil olur, ya da balkon tadilat yapılarak cam panel kapatılarak odaya dahil olur. Edremit balkon tadilatı yaptırmadan önce yapılması gereken önemli unsurların en başında Tadilat ruhsatıdır. Tadilat ruhsatı, İmar Yönetmeliği’nin 70. Maddesi dışında kalan tüm değişiklikler için belediyeden alınması gereken bir izin belgesidir. Bu belge genellikler odaları genişletme, ekstra merdiven ekleme gibi tüm çalışmalar belediye bilgisi dahilinde gerçekleştirilmelidir. Tadilat ruhsatı olmadan gerçekleştirilen tüm bu değişiklikler mülkün kaçak yapı konumuna düşmesine neden olur. Fakat yapının iç kısmında gerçekleştirilen ufak tefek tadilat işleri için tadilat ruhsatı alınması gerekmez.

Edremit balkon tadilatı işi kesinlikle titizlik ve dikkat gerektiren bir çalışmadır. Edremit balkon tadilatını yapabilecek ustalar ilerde oluşabilecek sorunları öngörüp önceden tedbir almalıdır. Edremit balkon tadilatında kaliteli temiz, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak öncelikli amaçlarındandır. Edremit balkon tadilatını yapan ustaların her müşteri ile sorunsuz çalışmak tanıştığı her müşterinin çevresini kazanmak ve müşteri potansiyelini arttırmak başlıca amaçlarındandır.

eDREMİT'İN TÜM MAHALLELERİNDE HİZMET VERİYORUZ

"Size en yakın mahalleyi seçerek, hızlı destek alabilirsiniz"

İLETİŞİM

0545 721 37 32

0532 448 36 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir